okna świdnica, gdzie szukać ?

okna świdnica, gdzie szukać ?

Czy opłaca się instalować rolety na zewnątrz? Nie za niezmiernie wiem coś o tym. Czy trzeba niszczyć elewacje? Zależałoby mi żeby jednak było to nieinwazyjne.

Bankowy

Posty: 2

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie sprawiają mi problemów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

wieszdo87

Posty: 8

 
Nie lubię plastikowych okien, zatem mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi kłopotów, zatem z plastikami nie doradzę, co wybrać?

TomekK

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to firma, jaka stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

Wacław

Posty: 3

 
Według mnie trzeba znaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena powinna być zrównoważona, czyli nie płacimy za dużo, ale też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to naprawdę bardzo duże oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

Marioleczka

Posty: 8

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co ważne dają mi zawsze bardzo dobre ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Intro_69

Posty: 4

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem usatysfakcjonowany. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o dużo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o dużo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

wacek22

Posty: 12