fotograf wesele Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf wesele Zielona Góra, kogo polecicie ?

Ile może teraz kosztować fotograf na wesele w Zielonej Górze? Jeżeli wiecie jak to wygląda to dajcie mi znać.

Wariat

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niezmiernie dużym uznaniem. Na nieszczęście nie mam obecnie namiarów do niego, niemniej jednak jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak mnóstwo jak to tylko jest możliwe. Fotografie są wówczas super.

dzannne

Posty: 2

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry znajdziecie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i należałoby sobie to sprawdzić i zapisać. Przy okazji możecie sprawdzić sobie, które fotografie wykonuje. Są rzeczywiście śliczne, wobec tego należałoby wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Kwatuszek

Posty: 4

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, wobec tego pożądane byłoby takie zdjęcia zlecić.

idzepeto

Posty: 24

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina przede wszystkim na początku ślubu nie za bardzo chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

DaNceR

Posty: 7