Szkolenie ze sprzedaży, polecicie kogoś ?

Szkolenie ze sprzedaży, polecicie kogoś ?

Szukam szybkiego, skutecznego i podkreślam prostego :) szkolenia z pozycjonowania. Z góry dzięki za polecenia.

dermuster

Posty: 7

 
Interesowała mnie dokładnie sprzedaż na Allegro, bo akurat w tym temacie nigdzie nie mogłem zdobyć za darmo info. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie i powiem szczerze, że nie miałem pojęcia o bardzo wielu sprawach. Jeśli sami macie problem na allegro, bardzo polecam.

zuzia_00

Posty: 13

 
Dużo razy zastanawiałem się, jak prowadzić szkolenie, bo pomysł mam i jakoś tylko czasu i pomysłu brakowało. Po tym szkoleniu udało mi się zacząć, a to już pierwszy krok, żebym mógł zacząć działać konkretnie. Jestem usatysfakcjonowany szkoleniem, więc reklamacji nie będzie :) Szkolenia Pawła polecam każdemu.

21gregorek

Posty: 10

 
Jeśli tak będzie się podchodziło, że w szkoleniu z e-biznesu nie pozyskasz nic sensownego, nigdy nie zaczniesz działać na wysokich obrotach. Poza tym mnóstwo ofert jest takich, że oddają ci kasę, jeżeli nie jesteś zaspokojony. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
To bardzo dobrze, że w końcu odnośnie jakichś szkoleń usability ludzie są zgodni, że są profesjonalnie przygotowane i skuteczne. Też skorzystam, bo na konwersji zależy mi najbardziej :)

Acclaim

Posty: 11

 
Szczerze polecam ten kurs http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnice-klienta/. To dobre szkolenie z obsługi klienta pozwala faktycznie poznać mechanizmy które odpowiedzialne są za dobrą sprzedaż i pozytywne wyniki w biznesie. Jeszcze nigdy nie udało mi się odszukać czegoś tak konkretnie przygotowanego.

Pamooko

Posty: 19

 
Wszystko brało zawsze w łeb. Brakowało mi zawsze dobrego pomysłu na e-biznes, a bardzo chciałem mieć choćby dodatkowy zarobek. W końcu tak mnóstwo osób robi to i zarabiają. Chętnie skorzystam ze szkolenia, bo sam chyba już nie bardzo dam radę. Jeśli szkolenia naprawdę są tak porządne, to tym niezwyklej zaczynam :)

zpox

Posty: 26

 
Trafiłem na to szkolenie z obsługi klienta przez przypadek i na samym początku zbagatelizowałem. Później wróciłem, zakupiłem i teraz moje stosunki z klientami faktycznie się poprawiły :) zyski większe, więc jest niezwykle ok.

chksfans

Posty: 17

 
Muszę potwierdzić, że akurat te szkolenia z obsługi klienta są różne. Uprzednio korzystałem z jakiegoś tam kursiku. Ten jest niezmiernie rzetelnie przygotowany i można polecać go innym. Mnie jak najniezwyklej pomógł.

olbrzym88

Posty: 15

 
Trafiłem na to szkolenie z obsługi klienta przez przypadek i na samym początku zbagatelizowałem. Później wróciłem, kupiłem i teraz moje relacje z klientami naprawdę się poprawiły :) zyski większe, więc jest bardzo ok.

opiter78

Posty: 9