Szkolenia z tworzenia związków

Szkolenia z tworzenia związków

Hej, witam. Ostatnio wkroczyłem na zupełnie nową ścieżkę kariery i ogólnie fajnie, ale jest jeden problem. Awans wiąże się z tym, że więcej będę przemawiał do ludzi, a mega mnie to stresuje i źle wypadam. Polecicie kursy szkolenia itp. gdzie można faktycznie nauczyć się autoprezentacji, nabrać pewności siebie w takim kontakcie?

Yuri20 

Posty: 5

 
Mam zajawkę na rozwój osobisty od jakiegoś czasu ale na razie kończy się ona na tym że czytam książki motywatorów, oglądam dostępne w necie video na żadnym generalnie spotkaniu jeszcze nie byłem, choć planuję na pewno.

barca77

Posty: 10

 
Nie mam jakiegoś większego przekonania do różnych szkoleń motywacyjnych i innych tego typu. Największą dla mnie motywacją do tego, żeby wziąć się do roboty, są rachunki, czynsz i OC, nic mnie tak nie motywuje ;P

Yuri20

Posty: 22

 
Sama się zastanawiam od jakiegoś czasu, czy nie skorzystać z pomocy psychologicznej. Nie umiem się przełamać, w kontaktach z ludźmi bywam spięta, zwłaszcza jeśli są to nowe osoby, które dopiero poznaję. Nie wpływa to korzystanie na budowanie związków...

21gregorek

Posty: 10

 
Ja to w ogóle zawsze jestem mega w szoku jacy ludzie trafiają na kierownicze menadżerskie stanowiska. W różnych firmach pracowałem i zazwyczaj przełożonymi były osoby sfrustrowane bez elementarnej wiedzy na temat zarządzania grupą!

Czarek

Posty: 7

 
Mam sporo marzeń do spełnienia. Na pewno chciałbym więcej podróżować, ale żeby to zrobić, muszę znać język i to jest mój duży problem. Zapisuję się już na kurs angielskiego od 5 lat i nie mogę zapisać... :P

wiesław11

Posty: 16

 
Moim problemem od dziecka była nieśmiałość myślałem, że jak będę dorosły, to się to zmieni. Nie zmieniało. Dlatego zacząłem szukać pomocy profesjonalnej i tak trafiłem do Andrzeja Setmana. Super człowiek z bardzo otwartą głową i ogromną wiedzą życiową... Szczególnie polecam jego szkolenie HUNA – jest krótko, bo tylko w weekend, ale intensywnie.

amrmas22

Posty: 5

 
Na różnych trenerów można trafić. Na pewno są i ci lepsi, którzy faktycznie potrafią wskazać odpowiednią drogę człowiekowi i są ci słabsi, którzy niczego konkretnego nie podpowiedzą, ale swoje skasują. Trzeba szukać próbować – metoda prób i błędów zawsze się sprawdza.

asu204

Posty: 9

 
Najlepszymi, moim zdaniem, coachami są zawsze osoby, które dużo w życiu już przeżyły, które sporo podróżowały i krótko mówiąc z nie jednego pieca chleb jadły. Takie osoby zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i nie są teoretykami.

beata77

Posty: 12