płyty meblowe ??

płyty meblowe ??

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

Wariat

Posty: 1

 
Przykładowe meble kuchenne z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=9. Mają wiele projektów, zatem każdy sobie coś dopasuje.

suderuss3

Posty: 4

 
Warto porównać sobie różne opcje, a wtedy wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

czarny021

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o mnóstwo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna.

Black_Riot

Posty: 12

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

Sarenka

Posty: 22

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można wiele zaoszczędzić. Niewątpliwie przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele prościej poradzić sobie choćby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

GGregbard

Posty: 21