[Oferta] Fotograf wesele - Zielona Góra

[Oferta] Fotograf wesele - Zielona GóraWszystkie osoby, które interesuje fachowa fotografia ślubna zapraszam do siebie. Jestem osobom, która ma niesłychanie gigantyczne doświadczenie w robieniu zdjęć, wobec tego wykonam je tak, aby każda osoba była zadowolona. Dla mnie fotografia weselna i ślubna to wielka pasja. Wkładam w to całe swoje serce, albowiem wiem, iż dla moich klientów są to niesłychanie niespotykane chwile.

Działam na terenie miasta Zielona Góra jak i Gorzów Wielkopolski. Mogę również przyjechać do miejscowości Głogów oraz Żary Żagań. Każde zdjęcia są przepiękne i indywidualne. Robię wszystko dla Was. Zgłoście się do mnie. Na początek zapraszamy na moją stronę internetową jacekpatecki.pl gdzie odnajdziecie wszystkie ważne dane.

Znajduje się tam również moje portfolio. Jeśli kogoś interesuje fotografia wnętrz to również się tym zajmuje. Wykonuje zdjęcia wnętrz wszystkich budynków, wobec tego zachęcamy osoby zainteresowane do skontaktowania się ze mną. Wytłumaczę wszystko niesłychanie dokładnie i odpowiem na wszystkie pytania. Czekam na Wasz kontakt ze mną.

amazonn6

Posty: 1

 

Acclaim

Posty: 17