czarter jachtów Szczecin, poleci ktoś?

czarter jachtów Szczecin, poleci ktoś?

Wiecie może, kto oferuje czarter jachtów Szczecin? Zależy mi na rejsach 14 - dniowych. Może znacie firmę, która ma korzystne ceny i dobrze wyposażone jachty?

Ventooo1

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

Aklimer56

Posty: 4

 
Najlepiej znaleźć w internecie firmę, która oferuje czarter jachtów Bałtyk. Dobrze jest również sprawdzać opinie na temat jachtów. Na taki rejs, fajnie wynająć jacht bardzo dobrze wyposażony.

Marioleczka

Posty: 3

 
Czarter jachtów w Szczecinie proponuje ta firma http://www.czartery-polska.pl. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z ich usług. Dzisiejsze i w pełni wyposażone jachty możesz wynająć za malutkie pieniądze. Sprawdźcie sobie ich ofertę.

onix33

Posty: 21

 
Możecie znaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to doskonały początek trasy. Można udać się w niesłychanie fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są niesłychanie dobrze wyposażone. Pożądane byłoby jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

micko

Posty: 18

 
Musisz spróbować czarter Bałtyk. Przeżycia na jachcie są niesamowite. Teraz co roku wynajmujemy jacht na wakację, są to niezapomniane chwile.

Yuri20

Posty: 10

 
A może spróbujesz czarteru Szczecin? W internecie można odszukać wiele firm, które wynajmują jachty na wakacje. Większość jachtów posiada lodówkę, a także różne potrzebne sprzęty na wakacjach.

Facio

Posty: 3

 
A może spróbujesz czarteru Szczecin? W internecie można znaleźć wiele firm, które wynajmują jachty na wakacje. Większość jachtów posiada lodówkę, a także inne potrzebne sprzęty na wakacjach.

Michaś

Posty: 4