Spa nad morzem, co polecicie??

Spa nad morzem, co polecicie??

Witam, poszukuję atrakcyjnych cenowo domków kempingowych nad morzem. Nie zależy mi na konkretnym mieście.

pawel-2910

Posty: 14

 
Myślę, iż największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Zarówno polecam wszystkim gorąco.

345_14

Posty: 19

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

Dagmara87

Posty: 41

 
Jeżeli chce się wyjechać nad morze, o pokoje gościnne we władysławowie należałoby pytać już teraz. Potem można nie wstrzelić się ze swoim urlopem w wolne miejsca. Ja już zaklepałem sobie pobyt.

Boss

Posty: 15

 
Hej, wynajmujcie domki kempingowe we władysławowie. Komfort, wygoda i wszystko jest ok, na ośrodku mają boiska do siatki, koszykówki, piłki nożnej itp. atrakcje. Nie ma to jak wyjazd nad morze.

Klarka45

Posty: 12

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

miko_poz

Posty: 13

 
Zobaczcie sobie ofertę tego ośrodka nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl mają spa i moc innych atrakcji. Polecam tam pobyt bo naprawdę jest ekstra. Ceny znośne, a jeśli chodzi o standard to wszystko jest ok. Jak dla mnie to nie ma się co zastanawiać.

waldek3551

Posty: 51

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi bardzo polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest bardzo atrakcyjnie.

grumber

Posty: 16