sprawy rodzinne w Poznaniu, opinie

sprawy rodzinne w Poznaniu, opinie

Witam serdecznie. Niedługo czeka mnie sprawa z zakresu ochrony dóbr osobistych. Może znacie jakiegoś dobrego adwokata w Poznaniu? Z góry dziękuję.

Gumer45

Posty: 2

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do profesjonalnego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

1eustachy4

Posty: 8

 
Gdy szukałam adwokata z Poznania, przeglądałam sporo stron, czytałam opinie, lecz też kontaktowałam się z kancelariami. W ten sposób wybrała dobrego adwokata, który okazał się niesłychanie skuteczny.

namok 

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Mój brat kiedyś korzystał z adwokata w Poznaniu w analogicznej sprawie i finalnie wszystko poszło po jego myśli. Jak tylko się z nim skontaktuję, napiszę. Ceny owszem nie są niskie, natomiast jak w grę wchodzi spore odszkodowanie, to zawsze się opłaca. Z pomocą adwokata możne dużo wiecej wskórać.

Czarek

Posty: 10

 
Według mnie sprawy rodzinne to najgorsza zmora, jaka może być. Moja ciągnie się już zbyt długo. Zastanawiam się nad zmianą adwokata, ale nie znam w Poznaniu nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo sam korzystał z kancelarii i może ją polecić.

wiesław11

Posty: 8

 
Mnie najbardziej przerażają koszty, ponieważ z tego, co się orientowałem sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych do najtańszych nie należą, a po drugie w Poznaniu nie znam żadnej kancelarii, więc ogólnie mam dylemat. Jak coś, możecie napisać do kogo wy udaliście się w swojej sprawie.

Kitas

Posty: 12

 
To sprawdź sobie te usługi http://www.adwokaci-ks.pl. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym. Jeśli chodzi o Poznań, to ma bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że pomogę :) Wiem, co znaczy przechodzić takie sprawy. Człowiek w ogóle nie może spać i nawet leki uspokajające nie pomagają :(

Jacuś3456

Posty: 12

 
Wszystko fajnie, tylko koszty takiej pomocy adwokackiej są gigantyczne. Gdyby można było sięgnąć z darmowej już dawno bym to zrobił. Tak czy inaczej, nie widzę innego wyjścia, jak poszukać kogoś zaufanego. Ochroną dóbr osobistych nie zajmuje się mnóstwo adwokatów w Poznaniu, stąd też moja obecność na forum i pytanie, kogo wybrać.

Gabat

Posty: 4

 
Mnie najbardziej przerażają koszty, bowiem z tego, co się orientowałem sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych do najtańszych nie należą, a po drugie w Poznaniu nie znam żadnej kancelarii, więc generalnie mam dylemat. Jak coś, możecie napisać do kogo wy udaliście się w własnej sprawie.

labuh 

Posty: 5