biuro rachunkowe Żyrardów, poleci ktoś?

biuro rachunkowe Żyrardów, poleci ktoś?

Jakie ceny mają za usługi księgowe i czy opłaca się ich wybierać czy może przy mniejszej firmie na ryczałcie lepiej działać samodzielnie?

Mnert67

Posty: 1

 
Jeśli ktoś chce sprawdzić bur rachunkowe to trzeba patrzeć na referencje i wykonywane prace. Wtedy wiemy czy są rzetelni i jakie mają opinie. Prowadzenie księgowości to wcale nie takie łatwe zadanie, dlatego musi to być ktoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Wtedy takiej firmie można zaufać.

propek12

Posty: 17

 
Odkąd współpracuje z fachowymi księgowymi mam spokój. Tak to się zastanawiałem czy wszystko jest dobrze wypełnione i czy trzymam się ustalonych terminów. Teraz tego nie mam, oni mają moje dokumenty i wszystko wypełniają, a ja tylko płacę za ich pracę. Według mnie to najlepsze ze wszystkich rozwiązań.

Warszawiak

Posty: 6

 
Polecam biuro rachunkowe z Żyrardowa, bowiem dadzą sobie ze wszystkim radę. Macie ich ofertę https://biuro-rachunkowe-zyrardow-mazowiecki.waw.pl i sobie sprawdźcie.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
Prowadzę firmę na ryczałcie, wobec tego ja akurat nie sprawdzałem tak dokładnie księgowych, natomiast na pewno przy rozliczeniach VAT już trzeba to niezwyklej dokładnie wykonać.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Jeśli ktoś rolnicza VAT to biuro rachunkowe jest konieczne. Nie może sam prowadzić własnej księgowości, dlatego trzeba polegać na kimś, kto wie jak to robić, albowiem Vat to nie żart i trzeba o tym pamiętać. Kary są tutaj wysokie.

edyta123

Posty: 9