Siatka osłonowa, który sklep ?

Siatka osłonowa, który sklep ?

Słyszałam, iż siatka osłonowa to całkiem estetyczny wyrób :) Myślałam o zabezpieczeniu łóżeczka. Co sądzicie? A jak coś to gdzie najlepiej kupić?

alus

Posty: 3

 
Nawet jeśli byłoby to droższe rozwiązanie, to też bym się zdecydowała. Bezpieczeństwo dziecka jest dla mnie najważniejsze. A w kwestii estetycznej, siatkom ochronnym nie można zarzucić nic złego :D

gregBard

Posty: 19

 
Gwarancję dostajesz bez problemu. Tylko polecam rozejrzeć się za jakimś dobrym producentem piłkochwytów. Przede wszystkim zwracać uwagę na certyfikaty. Do celów sportowych to konieczność. Atesty muszą być. Warto od razu zapytać o nie, żeby później nie było zgrzytów. A jeśli chodzi o ceny, no to nie jest aż tak źle :)

Lupusx

Posty: 4

 
Myślę, że najrozważniej rozejrzeć się za producentem siatki osłonowej, bowiem w sklepach to drogo. Sam właśnie poszukuję, więc jakby coś to bez wątpienia dam znać. Poza tym też uważam, że przez internet będzie taniej.

beata77

Posty: 6

 
Jak szukacie wartościowych ofert siatek sportowych to polecam ten sklep https://siatki24.eu/70-ogrodzenieboiska. Pod kątem jakości oferty są doskonali.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Mam nadzieję, że ceny nie podskoczą, albowiem ogrodzenie planuję dopiero późną wiosną. W sumie nie taka droga ta siatka osłonowa. Myślałem, że to faktycznie drogi gips. U mnie wiele nie potrzeba, więc tym lepiej :)

superbu

Posty: 11

 
Gwarancję dostajesz bez problemu. Tylko polecam rozejrzeć się za jakimś wyśmienitym producentem piłkochwytów. Przede wszystkim zwracać spostrzeżenie na certyfikaty. Do celów sportowych to konieczność. Atesty muszą być. Pożądane byłoby od razu zapytać o nie, żeby potem nie było zgrzytów. A jeżeli chodzi o ceny, no to nie jest aż tak źle :)

dziubbek56

Posty: 9

 
Pomyślałem o mini boisku dla dzieci w ogrodzie, bo miejsce jest :) Przydałyby się piłkochwyty, o których piszecie. Chyba najlepsza taka siatka z PP, bo odporna na czynniki atmosferyczne?

eklsusiv

Posty: 11

 
Mam hodowlę psów i nie wyobrażam sobie innego typu ogrodzenia. Naprawdę siatki polipropylenowe są najskuteczniejsze. Z takimi nie ma prawa stać się nic złego nawet w warunkach zewnętrznych. Mróz, deszcz i nic się nie dzieje. Polecam, bowiem to jedyne sensowne rozwiązania przy wszelkich hodowlach.

codePerformance

Posty: 7

 
Dokładnie i nie polecam nic innego. Kombinowałem, żeby było taniej i taką kiepską siatkę po sezonie zeżarło słońce. To musi być doświadczona siatka ochronna. Żadne tam alternatywy. Zakup tego typu siatek nie wychodzi drogo, więc nie ma czego żałować.

Hoteowo24h

Posty: 8