Siatka osłonowa

Siatka osłonowa

Muszę nabyć siatkę do zabezpieczenia balkonu. Nie wiem jaka siatka osłonowa będzie najlepsza i jakie są sprawdzone oferty.

Laleczka

Posty: 6

 
Oni mają dość szeroką ofertę siatek sportowych https://siatki-sportowe.pl. W zasadzie największą z tych, gdy sami szukaliśmy czegoś na halę sportową. Mało tego też tanio, więc się opłaca.

Miki

Posty: 8

 
Nie mam zamiaru łatać dziur co chwilę :) Myślałem więc o takiej już mega fachowej siatce sznurkowej budowlanej, jaka przetrwałaby chociaż kilka sezonów, mnóstwo robót :D Nie orientowałem się, jakby sprawa wyglądała cenowo, ale wiem, że to byłaby inwestycja najniezwyklej opłacalna. Takich kiepskiej jakości to już przerobiliśmy sporo.

labuh

Posty: 13

 
Jak zdecydujesz się na siatkę polipropylenową lub polietylenową to masz gwarancję niezawodności na bardzo długo. Takie siatki się rozciągają, są mocne i przede wszystkim szukać bezwęzłowych. Parametry są bardzo ważne. Warto wybrać najgrubszy sznurek.

Acclaim

Posty: 9

 
Zapłacisz taniej, jak kupisz cały piłkochwyt w sklepie internetowym. Tak jest ogólnie taniej i masz jeszcze zagwarantowaną darmową wysyłkę. Nie mieliśmy obaw, żeby skorzystać z takiej oferty, bo sprawdzona. Opinie można znaleźć w bardzo prosty sposób online :)¬

sethe

Posty: 11

 
Zadziałałem impulsywnie i źle zrobiłem. Znalazłem ofertę siatki sznurkowej bardzo tanio w markecie, ale niestety to jakaś chińszczyzna, więc nie polecam.

Acclaim

Posty: 5

 
Bez problemu uzyskasz pomoc, ale tak jak ktoś tu wspomniał bardzo istotne jest wskazanie konkretnego przeznaczenia. Kupiliśmy siatkę sznurkową o drobniejszym oczku, bo może w przyszłości rozbudujemy obiekt na zewnątrz, więc na pewno taka się wtedy przyda. Chodzi dokładnie o kort tenisowy.

Lupusx

Posty: 7