słupki drogowe, sklep internetowy

słupki drogowe, sklep internetowy

Potrzebna jest wiata przystankowa dość duża. Może być używana, lecz najlepiej nowa. Znacie sklep, który proponuje takie wyposażenie? Czekamy na informacje.

piekniśś

Posty: 4

 
Znajomy ma firmę i wiem, iż zaopatrywał się w sklepie, który jest bardzo dobrze przygotowany. Dowiem się gdzie to konkretnie było. Wiem ze zamawiał to, co chciał poprzez Internet i mu dostarczali na miejsce.

allegrowicz65

Posty: 8

 
Wszystko można dzisiaj zamówić nawet wspominane słupki drogowe, ale trzeba sprawdzić dokładnie ofertę. Niektóre z nich nie są dostępne od ręki i na ich wykonanie trzeba czekać i miesiąc. Nie wiem czy sprowadzają je z Chin czy zlecają firmie, która ma je wykonać?

Ptaszyna

Posty: 3

 
Dla zainteresowanych słupki drogowe https://meble-miejskie.pl/slupki-drogowe-c-4.html ma ofertę. Sam tutaj zamawiałem donice i jestem bardzo zadowolony. W miarę szybko działają i są w pełni profesjonalni. Polecam

Grabow12

Posty: 15

 
Bez problemów jest dostępna mała architektura w sklepie internetowym. Można zobaczyć ofertę i złożyć zamówienie. Nie wychodzimy z domu, a zamawiamy wszystko, czego nam trzeba. Według mnie super.

Julian

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o architekturę miejską to na pewno potrzebna jest jakaś profesjonalna firma. Tylko wtedy można znaleźć tam oryginalne słupki drogowe z jakimiś certyfikatami. Słupki na działkę robiłem sam.

suderuss3

Posty: 3

 
Szczerze mówiąc to wiatę rowerową robiłem sam. Można kupić gotową zadaszoną, natomiast trzeba się liczyć z kosztami. Mnie drogo nie wyszło, a i ładnie się to prezentuje.

Lalka

Posty: 7

 
Wybór słupków drogowych jest niezmiernie duży. Nawet można zamówić składane słupki w niezmiernie dobrej cenie. Znajomy ma firmę budowalną i zamawia takie słupki, bowiem klienci tego oczekują. Tym bardziej, jeżeli ma robić coś w mieście to wtedy jeszcze lepiej musi się przygotować. Jest sklep, który prowadzi sprzeda takiego asortymentu.

labuh

Posty: 9

 
Zamawiałem kilka tygodni temu słupki narożne. Wykonane solidnie, niemniej jednak naprawdę trzeba było troszkę na nie czekać. Miałem akurat czas, dlatego mnie to nie przeszkadzało.

Kitas

Posty: 4