Zabawki na świeta dla dzieci

Zabawki na świeta dla dzieci

Jaka zabawka dla sześciolatka?? Chodzi o chłopca. Na pewno zależałoby mi na tym, żeby poza funkcją zabawową taki gadżet miał też jakąś wartość edukacyjną. Coś możecie polecić? W jakich sklepach mają duży wybór przy nie za wysokich cenach?

beata77

Posty: 8

 
Moim marzeniem z dzieciństwa była lalka Barbie...ale tak się składało, że nigdy nie było na tyle pieniędzy żeby taką oryginalną lalkę kupić. Z resztą z dostępnością też był wtedy problem. A dziś moja córka wcale takiej lalki nie chce...pozmieniało się.

pawel253

Posty: 6

 
Co roku mam problem z wyborem zabawki dla syna, bo mam wrażenie że on już i tak wszystko ma. Część zabawek to leży u niego w ogóle nieużywana. A to od jednej ciotki coś dostanie, a to od chrzestnego, a ja potem muszę główkować gdzie to wszystko przechowywać, bo w szafkach się nie mieści już.

Czarek

Posty: 28

 
No nie wiem za bardzo gdzie w internecie mają wartościowe zabawki. Jak już to ja raczej kupuję u nas w mieście w galerii, albo też mamy taki niewielki sklep z zabawkami na osiedlu. Nasze dzieci są wyjątkowo mało wymagające pod tym względem – każda zabawka je cieszy, wcale nie musi być ta najdroższa.

Basienka45

Posty: 30

 
Ulubioną zabawką mojego 7 letniego to jest tablet. I niestety ale sam jestem temu winien, nie potrzebnie mu w ogóle dałem sobie pograć i od tamtego momentu chłopak jest jak uzależniony. Dostaje ataku krzyku jak mu próbujemy z żoną ograniczać tę zabawkę.

labuh

Posty: 10

 
Na stronie kupujemyzabawki.pl ostatnio bardzo fajne puzzle kupowałam dla dzieci. Jak normalnie nie lubią ślęczeć nad takim dopasowywaniem tak tutaj jako że był motyw z ich ulubionej bajki – Królowa lodu, to składali aż było miło patrzeć. Sam sklep okej, nie musiałam długo czekać na przesyłkę. Wręcz przeciwnie, jednego dnia rano złożyłam zamówienie, a następnego już kurier dzwonił, że ma dla mnie paczkę. Takie zakupy to ja rozumiem i szanuję;-)

modniś344

Posty: 7

 
Dawno zabawek nie kupowałem, bo moje dzieci już trochę wyrosły. Już są nastolatkami także co innego im w głowie niż klocki, samochodziki, czy kolejki...Szkoda trochę, kiedyś było z nimi mniej problemów.

serwertus

Posty: 16

 
Moi synowie to uwielbiają lego, jak już coś im kupować to zawsze chcą lego. Co roku dostaję ten sam list do Mikołaja z tym samym życzeniem...czekam aż mnie czymś zaskoczą w przyszłym roku...choć obstawiam, że znowu będzie to lego...:)

babuś45

Posty: 19

 
Mój syn to mi już od kilku tygodni mówi, że na święta chciałby dostać koszulkę Bayernu z Lewandowskim i jeszcze piłkę adidasa. Zobaczymy co da się zrobić ;-) W jego wieku miałem podobnie, tylko nikt wtedy sobie nie wyobrażał, że w Bayernie będzie grał Polak...kupowało się raczej koszulki MU z Beckhamem.

Acclaim

Posty: 10

 
Na pewno warto kupować zabawki edukacyjne, żeby też jakaś wartość była z tego, że maluch się bawi. Dużo teraz tego robią, jest z czego wybierać i niektóre te interaktywne to naprawdę są ciekawe, poszerzają słownik i też uczą prostych rachunków.

Puch23

Posty: 17