Piłkochwyty, która firma ?

Piłkochwyty, która firma ?

Słyszałam, że przy łóżeczku piętrowym można zamontować specjalny rodzaj siatki zabezpieczającej. Gdzie byłoby taniej ją zakupić?

hoho56

Posty: 7

 
Dokładnie. Ceny siatek ochronnych są inne i to zależy gdzie taki sklep się zaopatruje. Postawiłbym na sklepy producentów, bowiem to zawsze gwarancja porządnej jakości. No lecz bez wątpienia nikogo nie naciskam :D

Gerard45

Posty: 26

 
Dobra jakość jest tutaj https://fulo.pl/12-siatki-do-zabezpieczenia. Sklep rzetelnego i doświadczonego producenta. Mają tanie siatki zabezpieczające i generalnie bardzo duży wybór. Można zapytać o wszystko, jak się nie wie. Naprawdę polecam, bo sam sprawdziłem.

wisła1905

Posty: 14

 
Nie miałem pojęcia, że siatki ochronne mają tak wiele możliwości zastosowania. No i nie miałem pojęcia, że tak dobrze wyglądają. Chyba zdecyduję się na taką przy schodach. Jak wnuczki przyjeżdżają zawsze mam serce w gardle. Do tragedii wiele nie trzeba, jak to się mówi. Oglądałem na zdjęciach, całkiem dekoracyjnie wyglądają :)

Nimert56

Posty: 7

 
Taką właśnie siatkę ochronną mam przy schodach. Generalnie to nie wyobrażam sobie życia bez niej. Już raz uratowała nas od szpitala :) Janek jest nie do upilnowania. Też miałam obawy co do wyglądu takiej siatki, lecz zupełnie niepotrzebnie. Trzeba szukać w tych kategoriach dekoracyjnych, lecz właściwie wszystkie one są estetyczne.

TomekK

Posty: 12

 
Większa część ogrodzeń boisk osiedlowych to nędza i rozpacz :( Niczego sobie są te na prestiżowych osiedlach, a te stare nic nie zmieniają. U mnie dziadostwo, u znajomych i siostry na osiedlu też. Strach patrzeć. Może trzeba byłoby się zabrać za tę sprawę. Pójść i pogonić towarzystwo ;)

gregcie@

Posty: 15