Siatka osłonowa, który sklep ?

Siatka osłonowa, który sklep ?

Będę chciał zabezpieczyć okna. Chodzi o kota :) Jaki sklep z siatkami osłonowymi polecacie. Chodzi mi o jakościową trwałą siatkę.

Radziu

Posty: 12

 
Do transportu tylko siatka polipropylenowa. Tak jest elastyczna i nic złego dlatego się z nią nie dzieje. Poddaje się całkiem dobrze. Można zabezpieczać nią towar na paletach, ale też o nieregularnych gabarytach.

Diuszek45

Posty: 17

 
Tutaj mają świetnej jakości siatki sznurkowe na ogrodzenia, ale oczywiście nie tylko sportowe https://siatki24.com.pl/43-siatkiochronne-sport. Słyną z siatek sportowych, ale oferta jest oczywiście wszechstronna. Bardzo dobra rzeczowa obsługa.

Jasio234

Posty: 7

 
Trzeba dokładnie znać przeznaczenie. W przeciwnym wypadku piłkochwyt może okazać się niewystarczający. Nam w sklepie dokładnie przedstawili ofertę, lecz musieli znać przeznaczenie, albowiem w przeciwnym wypadku się nie da. No chyba, że wybrać najdrobniejsze oczko.

prostaczek4

Posty: 8

 
Basen koniecznie trzeba zabezpieczyć przed dziećmi. Przy swoich maluchach pozwoliliśmy sobie na ogrodzenie terenu w ogrodzie i teraz mamy spokój, bo bawią się w jednym bezpiecznym miejscu. Polecam, bo siatka zabezpieczająca to bardzo dobre rozwiązanie, a jeśli chodzi o estetykę to również okej.

wisełka88

Posty: 10

 
Rzeczywiście siatki osłonowe są niezawodne. W zeszłym roku w końcu zrobiłem zabezpieczenie przed ptactwem i okazało się skuteczne. Tak to wyjadały mi owoce i wyrządzały wiele szkód. Polecam ten rodzaj zabezpieczenia, bo jest solidne i trwałe przede wszystkim.

Sarenka

Posty: 22

 
Dla mnie najważniejszą kwestią jest to, żeby siatka osłonowa była niezawodna. Chodzi o bezpieczeństwo dzieci, więc nie mogę pozwolić sobie na żadne uchybienia. Widziałam sporo ofert siatek na łóżeczka i na czymś takim mi właśnie zależy. Ale również mam dylemat, jaką ofertę wybrać :( Może jeszcze ktoś coś dorzuci do tematu.

SABUR

Posty: 7

 
Po pierwsze musi być bezpiecznie. Zwracajcie uwagę na jakość piłkochwytów. Kupiliśmy na halę sportową jakąś kiepską siatkę, bo po roku użytkowania nie tylko kiepsko zaczęła wyglądać, ale w wielu miejscach popękała. Siatka musi być elastyczna, żeby nic się z nią nie działo. Polipropylen jest najlepszym tworzywem.

Marioleczka

Posty: 9