wkłady kominkowe powietrzne, gdzie znajdę ?

wkłady kominkowe powietrzne, gdzie znajdę ?

Warto kupować wkład kominkowy powietrzny czy może lepiej wodny? Musze w najbliższym czasie zdecydować, a nie wiem, co wybrać?

Damiano

Posty: 1

 
Dawno temu kupowałem wkład kominkowy i do dzisiaj działa bardzo dobrze. Zdecydowałem się na żeliwo. Jest cięższy taki kominek i droższy, ale wiem, że niektóre stalowe potrafią się przepalać. Moc kominka dopasowuje się do wielkości ogrzewanego pomieszczenia. Tak samo jak w przypadku zwykłego pieca na węgiel czy drewno.

DobreRADY

Posty: 3

 
Mam piękny i mały biokominek wolnostojący, który raz na jakiś czas uruchamiam. Według mnie jest to coś warte tych wydanych pieniędzy i innym też polecam.

waleria

Posty: 11

 
Nabyłem i zamontowałem kominek elektryczny i nie było z tym żadnego problemu. Wiesza się go na ścianie i podłącza do prądu. Moc nie jest duża także nie musiałem nic kombinować ze swoją instalacją elektryczną. Polecam takie urządzenie.

Lupusx

Posty: 5

 
Wybór pieców i kominków jest faktycznie niesłychanie duży. Trzeba będzie zbadać, co można u nas zastosować. Wiadomo, iż w mieszkaniu w grę wchodzi tylko biokominek albo kominek eklektyczny, niemniej jednak w domu już mamy więcej szanse i trzeba coś sobie dopasować.

proszek

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o piece wolnostojące to ja wybrałem żeliwny. Wiem, że żeliwo jest o wiele trwalsze niż stal. Oczywiście taki piec kosztuje znacznie więcej, ale kupuje się go na długie lata. Nie chce za dwa lata go wymieniać, bo się okaże, że blacha się przepaliła i jest do spawania albo wyrzucenia.

namok

Posty: 12

 
Ceny pieców wolnostojących są bardzo różne, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tańszy jest stalowy, a droższy jest żeliwny. Warto sobie takie oferty porównać.

qbencjusz

Posty: 8

 
Wybór pieców i kominków jest naprawdę bardzo duży. Trzeba będzie sprawdzić, co można u nas zastosować. Wiadomo, że w mieszkaniu w grę wchodzi tylko biokominek albo kominek eklektyczny, ale w domu już mamy więcej możliwości i trzeba coś sobie dopasować.

wisła1905

Posty: 6

 
Według mnie, jeśli kupi się wkład kominkowy powietrzny to można tanio ogrzać kilka pomieszczeń. U mnie to działa bardziej, jako dodatkowe, a nie główne ogrzewanie. Jeśli odpalam kominek to nadmuch idzie do innych pomieszczeń. Cała instalacja wiele mnie nie kosztowała, dlatego było to dla mnie bardzo opłacalne.

innaret

Posty: 8

 
Ostatnio zamówiłem wkłady kominkowe w sklepie https://www.wkladykominkowe.net.pl/wkladykominkowe.net.pl/12-wklady-kominkowe i jestem zadowolony. Dużo nie dałem, a urządzenie pochodzi od bardzo znanego producenta, dlatego polecam wszystkim.

johncena67

Posty: 17