filtr butelka, szukam

filtr butelka, szukam

Myślicie, że należałoby zamawiać dzbanki dafi do domu? Wodę mam niezbyt czystą i zastanawiam się czy takie rozwiązanie będzie idealne.

RufleX

Posty: 1

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeżeli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Karwan

Posty: 3

 
Oferty z bidonem dafi można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/produkty/akcesoria.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

francoo_00

Posty: 2

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, wobec tego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najniezwyklej mi zależało, wobec tego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się cieszyć czystą wodą, na której przecież każdemu powinno zależeć.

Sis45

Posty: 4

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Odi

Posty: 3

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

enriquess

Posty: 5

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bowiem nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bowiem nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za dużo, wobec tego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie miały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

Pipek56

Posty: 6

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Miki789

Posty: 5

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko poprzez Internet i naprawdę niezmiernie wiele zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

daron64

Posty: 3

 
Do wyboru jest wiele butelek na wodę, dlatego trzeba będzie zbadać sobie ofertę. Można nawet wieczko dopasować kolorem do swoich potrzeb. Producent dba, o jakość swoich produktów, dlatego zamawiamy coś, co jest trwałe i bezpieczne dla naszego zdrowia. Propozycja jest dostępna poprzez sklep internetowy, który można odwiedzić.

Niciuśś98

Posty: 5