Siatka osłonowa, gdzie kupię ?

Siatka osłonowa, gdzie kupię ?

Potrzebuję kupić siatkę osłonową na okna do domu. Chodzi o zabezpieczenie przed dziećmi. Wiecie, gdzie najlepiej kupić coś takiego ?

Madzia

Posty: 6

 
W sumie to chyba tylko poprzez internet się opłaca. Widziałem dużo sklepów z niedrogimi siatkami zabezpieczającymi na budowę. To specjalistyczne siatki, więc zakup na lata. Z własnego doświadczenia polecam polipropylen.

pawel253

Posty: 16

 
Chyba najlepsza metoda to bezwęzłowa. Żadnych wiązań to gwarancja, że siatka na piłkochwyty przetrwa kilka dobrych lat pomimo że będzie intensywnie eksploatowana. Mam nadzieję, że jeszcze coś tu w tej sprawie dodacie.

v_v007

Posty: 5

 
Dobrze wiedzieć o takich materiałach. W takim układzie będę szukał tym tropem. Inwestycja u mnie musi być na lata. Na hodowlę z tego co wiem PP i PE to najlepsze materiały. A siatki polipropylenowe to chyba niedrogie?

mirekp2005

Posty: 12

 
Uważam, że online jest sporo taniej, bowiem nawet przesyłkę poniektóre sklepy mają darmową. Nie znajdziesz siatki zabezpieczającej dobrej klasy ot tak w pierwszym lepszym sklepie. Najlepiej to rozejrzeć się za producentem i ewentualnie jego sklepami, bowiem tak będzie najtaniej. Poza tym będzie pewnie, że kupujesz solidny produkt.

Ptaszyna

Posty: 19

 
Miałem właśnie podobny problem, bo kupiłem siaki na piłkochwyty bez atestów. Musiałem wszystko zmieniać, ale to i dobrze, bo znalazłem ofertę siatek naprawdę bardzo dobrej produkcji.

bernatka789

Posty: 12

 
Korzystaliśmy z ich oferty https://ochronne.com.pl/29-siatki-sportowe. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości i cen. Mają rzeczywiście dobrą ofertę siatki sportowej i wobec tego są godni polecenia :)

Mamcia45

Posty: 32

 
Też proponuję poszukać dystrybutora siatki ochronnej online. W takich sklepach jest o mnóstwo taniej, a o przesyłkę nie trzeba się martwić, bo oferują też za darmo.

Czarek

Posty: 7