Zabawki na świeta dla dzieci

Zabawki na świeta dla dzieci

Jaka zabawka dla sześciolatka?? Chodzi o chłopca. Na pewno zależałoby mi na tym, żeby poza funkcją zabawową taki gadżet miał też jakąś wartość edukacyjną. Coś możecie polecić? W jakich sklepach mają duży wybór przy nie za wysokich cenach?

barca 29

Posty: 6

 
Dla chrześniaka bym chciał jakiegoś fajnego pluszaka kupić, bo on jest w takim wieku, że byłoby to akurat. Z tym że trochę się boję, żeby ten pluszak nie miał jakiś alergenów, czy innych szkodliwych materiałów. Można to jakoś sprawdzić na metce?

Iwona3

Posty: 17

 
Ulubioną zabawką mojego 7 letniego to jest tablet. I niestety ale sam jestem temu winien, nie potrzebnie mu w ogóle dałem sobie pograć i od tamtego momentu chłopak jest jak uzależniony. Dostaje ataku krzyku jak mu próbujemy z żoną ograniczać tę zabawkę.

Lupusx

Posty: 7

 
Moi synowie to uwielbiają lego, jak już coś im kupować to zawsze chcą lego. Co roku dostaję ten sam list do Mikołaja z tym samym życzeniem...czekam aż mnie czymś zaskoczą w przyszłym roku...choć obstawiam, że znowu będzie to lego...:)

Box34

Posty: 15

 
Ulubioną grą mojego syna od jakiegoś czasu to jest Memory. Może w to grać i grać bez końca, tylko zamęcza każdego kto do nas przyjdzie żeby z nim zagrać w memory. Teraz trzeba mu będzie jakąś inną grę kupić, tylko ciekawe czy będzie dla niego tak interesująca.

phonik

Posty: 16

 
Mogę polecić sklep Kupujemy Zabawki (ich strona -kupujemyzabawki.pl). Zabawki mają klasowe, ale sporo rzeczy można kupić okazyjnie. Cała strona dość przejrzysta, wszystko jest wygodnie podzielone na kategorii, osobno zabawki dla chłopców i dziewczynek, osobno dla starszych i młodszych dzieci, osobno edukacyjne, drewniane czy interaktywne. Także jak ktoś wie mniej więcej czego chce, to łatwo można dotrzeć do zabawki, nie marnuje się czasu. Obsługa sympatyczna. Jak coś mają na stronie, to mają też w magazynie, nie tak jak w innych sklepach gdzie jedno z drugim potrafi się mocno rozjechać.

Kucharzzz

Posty: 21

 
Dawno zabawek nie kupowałem, bo moje dzieci już trochę wyrosły. Już są nastolatkami także co innego im w głowie niż klocki, samochodziki, czy kolejki...Szkoda trochę, kiedyś było z nimi mniej problemów.

HKrokiew

Posty: 31

 
No nie wiem za bardzo gdzie w internecie mają wartościowe zabawki. Jak już to ja raczej kupuję u nas w mieście w galerii, albo też mamy taki niewielki sklep z zabawkami na osiedlu. Nasze dzieci są wyjątkowo mało wymagające pod tym względem – każda zabawka je cieszy, wcale nie musi być ta najdroższa.

Yuri20

Posty: 12

 
Ciekawe zabawki teraz produkują, ale za takie naprawdę dobre i markowe to też trzeba więcej zapłacić. Z drugiej strony – warto dopłacić, bo przynajmniej człowiek ma pewność, że wszystko jest eko, zdrowe dla dziecka, że nie ma jakiś trujących farb, lakierów itp. w składzie.

renia00

Posty: 8

 
Ostatnio widziałem na witrynie sklepowej bardzo duże pluszaki w sprzedaży. Te największe misie to kosztowały grubo ponad 100 złotych. Ale powiem, że naprawdę robiły wrażenie. Może kupię chrześniaczce, ciekaw jestem czy się jej spodoba coś takiego.

Ania

Posty: 10