ekspozytor reklamowy z dezynfekcją rąk

ekspozytor reklamowy z dezynfekcją rąk

Czy waszym zdaniem ekspozytor reklamowy przeznaczony do dezynfekcji dłoni zatrzymuje klienta przy ofercie?

eXtreme23

Posty: 21

 
Najpierw przetestuj żel antybakteryjny, wynajmij dozownik, ustaw go w miejscu dużego ruchu i sam oceń wskaźnik wydajności. U mnie na tysiąc przejść czterysta osób skorzystało, dlatego uważam ten wynik za potężny. 40% stopa zwrotu!

Szkolić23

Posty: 38

 
Warto na eventach wykorzystywać urządzenia do szybkiego mycia rąk, bezdotykowego, bo dobrze się kojarzą z firmą, która je wystawia.

Kucharzzz

Posty: 28

 
A wiesz ile syfu przenosi się w przestrzeni miejskiej? Samorządy powinny inwestować w dozowniki i informować na nich o skutkach chorób wynikających z braku higieny.

Programista

Posty: 24

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

uiids

Posty: 44

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

Ananasek4

Posty: 19

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

David

Posty: 22

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

grzelu11

Posty: 45