Przydomowe oczyszcalnie ścieków ekologiczne, która firma

Przydomowe oczyszcalnie ścieków ekologiczne, która firma

Korzysta ktoś tutaj z ekologicznego szamba? Potrzebuję czegoś takiego do odprowadzenia odpadów komunalnych. Kto mi coś takiego sprawnie zamontuje?

Jomer56

Posty: 27

 
Hej!

A ile czasu zajmuje montaż takiego szamba? To firma się tym zajmie, czy samemu trzeba sobie wykopać miejsce w ziemi na taką instalację?

Wie ktoś? Pozdrawiam!

Jozefffin

Posty: 31

 
Z tego co wiem, to oczyszczalnie przydomowe nie są takie drogie. Gdzieś widziałem ofertę, że oczyszczalnia o pojemności 2 metrów sześciennych kosztuje już około 3 tysiaków.

Ananasek

Posty: 27

 
Myśmy zamówili do swojego domu szambo poprzez stronę http://www.ekoszamba.eu. Porównując kilkanaście ofert oni wypadli najlepiej pod względem stosunku ceny do jakości produktu.

Mają w asortymencie kilkanaście rozwiązań pojemnościowych, różne średnice. Produkty wytrzymałe, zrobione z porządnego laminatu poliestrowo-szklanego, wszystko na ateście.

Skrzypekq4

Posty: 33

 
Nie wiem, czy słyszałeś o zbiornikach bezodpływowych z laminatu od http://www.ekoszamba.eu? Jeśli nie, to warto przedzwonić do nich i spytać o cenę. Jakiś czas temu mieli bardzo tanio, jak na tak solidne rzeczy.

uiids

Posty: 44

 
Jestem w miarę zaznajomiony z tematem, bo w zeszłym roku kupowaliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków do naszego domku na Mazurach...z dala od miasta, więc sieci ze ściekami nie ma. Polecam firmę www.ekoszamba.eu. Szybki i sympatyczny kontakt, sprawny montaż oczyszczalni i fajna cena jak za takie bezobsługowe rozwiązanie.

gregBard

Posty: 19

 
A tak właściwie to po co ludziom szamba? Nie ma możliwości podłączenia się do jakiegoś sieciowego odprowadzenia odpadów?

Dosti

Posty: 17

 
A mógłby ktoś napisać jak się korzysta z takiej przydomowej oczyszczalni?

Czy faktycznie o nic za bardzo nie trzeba dbać? Wystarczy przegląd raz na jakiś czas i system sam chodzi?

kwiat_r151

Posty: 33

 
Kiedy ja kupowałem szambo, to jeszcze nie było takiego wyboru jak teraz. Także myślę, że naprawdę można znaleźć dobre zbiorniki, wcale nie wydając na ten cel jakiś grubych milionów.

Powodzenia!

JasioJasio

Posty: 31

 
Właśnie takiego wątku szukałem:)

Mam właśnie problem ze znalezieniem dobrego zbiornika bezodpływowego i zbieram opinie...

Pozdrawiam:)

eloop

Posty: 25