Szamba betonowe Ząbki

Szamba betonowe Ząbki

Hej, znacie jakąś firmę posiadającą nietypowe rozmiary szamb, przynajmniej 12m3? Poszukuję czegoś w cenie 3 tysięcy. Plus minus 500-set. Jak macie coś sprawdzonego chętnie rozpatrzę.

Poszukuję konkretnych propozycji.

Zycio

Posty: 40

 
O stary, znam ten ból!

Poszukiwałem szamba chyba kilka miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super fachowcami) gadałem. W końcu się wkurzyłem, znalazłem szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak pragnąłem. Żadnych problemów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to normalnych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

ssmyk71

Posty: 33

 
Mam od 3-ch lat szambo betonowe od http://szamba.pro. Mówili, iż mają serwis na gwarancji, a nawet gdyby coś się zepsuło po, to i tak wpadną obejrzeć, lecz ani razu jeszcze nie skorzystałem :)

Woodnik64

Posty: 31

 
Wiem, że praktycznie wszystkie wymiary mają w szambabetonowe.pl.

Firma działa we wszystkich miastach w Polsce. Bez kłopotu znajdziesz namiary, a i mało zapłacisz za transport. Sam miałem niemiłe doświadczenia z drobnymi wykonawcami to przyznam, że poniektórzy nawet dobrych samochodów nie mieli. Adres wyżej to duża marka, wobec tego polecam ze względu na wielkość i sporo projektów. ,

Wybierzesz coś dla siebie na 100%.

Zdzichu

Posty: 48

 
Masz kilka opcji do wyboru. Szamba plastikowe, betonowe albo po prostu inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków. Wszystkie motywy mają, jak zwyczajnie wady i zalety.

Ja bym proponował popytać sąsiadów i jak oni sobie z tematem radzą.

Jacuś22

Posty: 29

 
Najpierw przeanalizuj ile ścieków naprodukujesz w domu, a potem dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze troszkę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeśli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jednak zwyczajne rozwiązanie. Nie oszczędzaj, bowiem stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

eQub

Posty: 18

 
Od producenta kupuj facet, bez żadnych pośredników, bo tylko wodę z mózgu robią. Za darmo ci wycenią zlecenie szamba.pro. Nie masz żadnych zobowiązań, a możesz skorzystać. Proponuję ten kontakt na początek. Jak ci się nie spodoba to zawsze będziesz znał cennik branżowy i poradzisz sobie z samodzielnym wyborem.

Dagmara87

Posty: 41

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych kłopotów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, natomiast wydałem nie wiem, może parę tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

eBing

Posty: 29

 
Inwestuj tylko w szczelne szamba betonowe.

Mam sąsiada, co sam zrobił „inwestycję”. Takiego smrodu to dawno nie odczuwałem. Ludzie ogarnijcie ten temat poważnie, bo faktycznie czasem mam wrażenie, ze szukanie oszczędności nie tam gdzie trzeba.

Wwesoly0209

Posty: 37