poradnia aa radom, gdzie warto ?

poradnia aa radom, gdzie warto ?

Czy przejście przez terapię odwykową w Radomiu coś daje? Jakie macie z tym związane doświadczenia? Podzielcie się opiniami.

Gucio

Posty: 2

 
Od razu warto zaznaczyć, że leczenie alkoholizmu w Radomiu czy w jakimś innym mieście to trudne zadanie. Osoba uzależniona musi chcieć tego. Jeśli nie to po zakończeniu terapii od razu wróci do picia. Niestety, ale takich przypadków można wymieniać bardzo dużo.

kondziu

Posty: 3

 
Nie mam kłopotów z alkoholem i innymi używkami, wobec tego nie pomogę Wam odnaleźć kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, że dzisiaj częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

Black_Riot

Posty: 4

 
Leczenie kłopotów z alkoholem, narkotykami, zakupami czy seksem jest bardzo trudne. Trzeba dużo spotkań, aby były z tego efekty. Na nieszczęście, natomiast później wszystko pozostaje w naszych rękach. Musimy przestawić całe swoje życie na inny tor. Po zakończeniu terapii zaczyna się prawdziwy test naszej osobowości i silnej woli.

bruklin187

Posty: 7

 
Zapisałem się na terapię odwykową w Radomiu do poradni https://czarnecki.radom.pl i jestem zadowolony. Mają tutaj odpowiednie podejście i nastawienie do chorych.

Modniś

Posty: 6

 
Leczenie problemów z alkoholem, narkotykami, zakupami czy seksem jest bardzo trudne. Trzeba wielu spotkań, aby były z tego efekty. Niestety, ale później wszystko pozostaje w naszych rękach. Musimy przestawić całe swoje życie na inny tor. Po zakończeniu terapii zaczyna się prawdziwy test naszej osobowości i silnej woli.

benia

Posty: 3