podologia Warszawa, proszę o pomoc

podologia Warszawa, proszę o pomoc

Kto zajmuje się podologią w Warszawie? Konieczna będzie rekonstrukcja paznokcia i niezbędny mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna. Polecacie kogoś konkretnego?

Iwona3

Posty: 1

 
Nie mam problemów ze stopami. Od zawsze mama mnie uczyła żeby o nie dbać. Może mam szczęście, a może to po prostu profilaktyka i dobre metody? Nie wiem.

Sis45

Posty: 2

 
Bałem się iść do gabinetu podologicznego w Warszawie, ale nie miałem wyjścia. Ból, jaki mi towarzyszył przy wrastającym paznokciu był nie do opisania. Trzeba było poświecić trochę czasu żeby paznokcia wyciąć. Rana mi się goiła długi czas, dlatego jeśli macie problemy z tym, co ja to zgłaszajcie się szybciej do specjalistów.

Yuri20

Posty: 7

 
Dla mnie najgorsze były odciski, bo nie mogłem kroku zrobić. Nie wiem jak dawniej ludzie dawali sobie z tym radę? Przecież dawniej też była podologia w Warszawie i można było się zgłosić. Na pewno metody leczenia się zmieniły.

Gucio

Posty: 10

 
Nie wiem czy iść do podologa, bo trochę się tej grzybicy wstydzę. Mój ojciec od lat ma i ja załapałem od niego. Na razie stosuje te reklamowe środki, ale nie za bardzo widzę poprawę. Może jeszcze trochę poczekać i dopiero wtedy umówię się na wizytę u specjalisty.

Elektros

Posty: 5

 
Korzystałem z gabinetu podologicznego w Warszawie. Miałem tylko konsultacje i okazało się, iż to drobne obtarcia. Na szczęście nic poważniejszego nie było. Wiem, iż trafiają tam nawet bardzo ciężkie przypadki i podolog robi wszystko żeby można było im pomóc.

TomekK

Posty: 3

 
Wybrałem podogabinet z Warszawy i jestem zadowolony. Oferta macie tutaj https://podogabinet.pl. Są bardzo dobrze przygotowani i wykonują wiele zabiegów.

Robuś

Posty: 29

 
Jest podologia w Warszawie i pracują tam specjaliści. Korzystałem z rekonstrukcji paznokcia i jestem faktycznie niezmiernie mile zaskoczony ich profesjonalizmem.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Bałem się iść do gabinetu podologicznego w Warszawie, niemniej jednak nie miałem wyjścia. Ból, jaki mi towarzyszył przy wrastającym paznokciu był nie do opisania. Trzeba było poświecić troszkę czasu żeby paznokcia wyciąć. Rana mi się goiła długi czas, dlatego jeśli macie problemy z tym, co ja to zgłaszajcie się szybciej do fachowców.

Acclaim

Posty: 10