depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Mnóstwo czytałam, ale nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

piekniśś

Posty: 1

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten profesjonalny.

propek12

Posty: 5

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

wiesław11

Posty: 7

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Jasio234

Posty: 5

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

opert34

Posty: 5

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

090913123

Posty: 15

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

grużdzin

Posty: 4

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po paru miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten doświadczony.

Miki789

Posty: 5

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem faktycznie niezmiernie zadowolona.

Acclaim

Posty: 8

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

johncena67

Posty: 13