sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

W wielu przypadkach mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to zbadać.

kondziu

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

czesławek

Posty: 12

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

Limeczer45

Posty: 4

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

TomekK

Posty: 7

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niesłychanie dużo zdrowia. Nie ulega wątpliwości stracimy też niesłychanie dużo swoich pieniędzy.

audi25

Posty: 9

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Trener

Posty: 2

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

michas901

Posty: 4

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie weselimy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Marioleczka

Posty: 6

 
Na nieszczęście, lecz oszustów jest niezmiernie dużo. Mój znajomy odebrał, lecz nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, albowiem to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

umberko3

Posty: 9

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Posty: 11