Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Chciałabym się Was poradzić. Otóż od jakiegoś czasu szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Zależy mi przede wszystkim na zabiegach na twarz- przede wszystkim w grę wchodzi redukcja zmarszczek. Od razu dziękuję za wszelkie polecenia i liczę na konkretne informacje:) Buziaki

Zosia88

Posty: 3

 
Na zmarszczki mogą jakoś tam działać domowe kuracje, typu oczyszczanie twarzy, regularne używanie kosmetyków ujędrniających o dobrym składzie, ale czasem to niestety za mało:(

maniek

Posty: 11

 
Wiem, że zabiegi tego typu nie są jeszcze zbyt popularne w przypadku panów, jednak ja się zdecydowałem i nie żałuję. Wyglądam dużo młodziej.

labuh

Posty: 9

 
Kiedy skończyłam 40 lat, zdecydowałam się na zabieg w https://lenartowiczclinic.pl . W efekcie kuracji przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, wreszcie nie patrzę z przerażeniem w lustro. Skóra stała się jędrniejsza, dużo lepiej napięta, a zmarszczki są w zasadzie niewidoczne:). O to chodziło:)

saradonin

Posty: 3

 
Marzy mi się taki zabieg na okolice bruzd w obrębie nosa i warg. Nie znoszę dosłownie tych swoich „ozdobników”, ale z kuracją będę musiała poczekać do przyszłego roku :).

Modniś

Posty: 9

 
Jeżeli szukasz dobrego sposobu na pozbycie się zmarszczek, medycyna estetyczna będzie najlepszą opcją. No nie czarujmy, nawet pijąc i 3 litry wody dziennie, a do tego stosując najdroższe kremy, nie uzyskamy takich efektów jak przy chociażby botoxie.

Kobitka22

Posty: 3

 
Osobiście uważam, że jeżeli na zmarszczki kompletnie nic nam nie pomaga, faktycznie warto wybrać się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej. W tym przypadku na pewno efekty zabiegów będą szybo widoczne.

śitowiec4

Posty: 7

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

namok

Posty: 10