Salon piękności Opole

Salon piękności Opole

Depilacja w Opolu – gdzie, jak i za ile? Będę wdzięczna za wasze doświadczenia z salonami. Nie ukrywam, że stresuję się przed takim zabiegiem, boję się że będzie bolało także zależy mi naprawdę delikatnym i profesjonalnym podejściu.

3

Posty: 8

 
Dużo się ostatnio salonów urody różnej jakości w Opolu otworzyło, jak jeżdżę do pracy to mijam po drodze mega dużo szyldów właśnie takich gabinetów kosmetycznych itp.

namok

Posty: 9

 
U mnie to by się na pewno jakieś zabiegi oczyszczające skórę przydały i tak się nawet kilka razy wybierałam już do kosmetyczki ale jakoś ciągle coś wypadało i nie dotarłam do żadnej :P

Laleczka

Posty: 10

 
Dla mnie dużym problemem jest trądzik i przebarwienia skóry twarzy. Co myślicie na temat zabiegów poprawiających stan naskórka, które są według was najlepsze? Bo jak sobie przeglądam co oferują gabinety to jest tych różnych kuracji super dużo i każda niby najlepsza.

Gosienka54

Posty: 14

 
Chętnie bym sobie brwi wyregulowała jakoś bardziej profesjonalnie bo to co sama działam to wiadomo że jest małą improwizacją, sam sobie człowiek nie zrobi tak dokładnie i dobrze jak zawodowiec.

1eustachy4

Posty: 8

 
Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – facebook.com/fashiononbeauty.

Jasio234

Posty: 5

 
Myślę, że gdzieś za 3-4 lata to będę stałą bywalczynią salonów urody bo jednak skóra na twarzy młodsza się nie robi, już jest sporo zmarszczek do wygładzenia zwłaszcza mimicznych ale jeszcze jakoś się bronię i nie umawiam się nigdzie na poprawki:)

Zlomex

Posty: 24

 
Ja to wolę nawet więcej zapłacić ale mieć pewność że zostanie cały zabieg dobrze wykonany. A już najbardziej jeśli chodzi o zabiegi odmładzające, kwas itp. to tutaj już mi wyjątkowo na jakości zależy.

johncena67

Posty: 18

 
Moja mama wiem że zaczęła gdzieś do kosmetyczki jeździć na zabiegi odmładzające ale gdzie dokładnie ona się umawia to będę musiała dopytać, bo nie pamiętam nazwy tego gabinetu.

Black_Riot

Posty: 10

 
Mnie koleżanka namawia żeby pójść z nią do salonu urody bo samej to jej się nie chce, a tak miałaby motywację. Tylko że mnie się nie chce nawet jakbyśmy miały iść we dwie :)

DiD3K

Posty: 7