blog inspiracje damskie, gdzie znajdę ?

blog inspiracje damskie, gdzie znajdę ?

Szukam dobrego bloga o modzie. Chodzi mi o fajne stylizacje damskie. Tylko żeby rzeczywiście można było takie ciuchy kupić.

Andziaaan

Posty: 3

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka zabawa sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

Miki

Posty: 20

 
Uważam podobnie, że zbyt dużo fajnych stron o modzie nie ma. Gdy człowiek żąda pomocy, zwyczajnie nie da się jej na szybko znaleźć. Jeżeli znacie dobrego bloga o modzie damskiej, gdzie są prezentowane fajne ciuchy, liczę na was ;)

Duzydom

Posty: 25

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, bowiem odszukać bloga o ubraniach damskich dla zwykłych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam wiele stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia odszukać jakiegoś naprawdę poczytnego, natomiast też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

legia55

Posty: 14

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeśli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest rzeczywiście fachowo prowadzony.

propek1

Posty: 11

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najniezwyklej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i niezwykle pomocne.

Klarka23

Posty: 7

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać dużo ubrań, które już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

johncena67

Posty: 14

 
To jest link do niezwykle rzetelnego bloga o damskiej modzie https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Strona jest dedykowana normalnym kobietom. Takim jak my po prostu, więc można tam odszukać sporo interesujących inspiracji.

BOBOBO%6

Posty: 19

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. W wielu przypadkach korzystam z pomocy bloga, bowiem modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeżeli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

opert34

Posty: 5

 
Na dobrym blogu bez problemu znajdziesz ubrania damskie wraz z poleceniem sklepu, gdzie możesz kupić te ciuchy i to jeszcze bardzo często w cenie promocyjnej. Takie zakupy podobają mi się najbardziej :)

Buła

Posty: 13