Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie macie wrażenia po botoksie zastosowanym na bruksizm. Od kilku miesięcy mnie problem męczy, podobno tylko botoks pomaga, wyczerpałam opcje terapii stomatologicznych, a bardzo się boję o utrzymanie w miarę normalnego stanu uzębienia. Mam dopiero 36 lat. Możecie mi pomóc podjąć jakąś sensowną decyzję. Uprzedzam, że mieszkam obecnie w Katowicach.

Michaś

Posty: 5

 
Zawsze możesz dopytać o konkretny preparat i sobie porównać jakość. Raczej salony medycyny estetycznej takiej wiedzy nie blokują klientkom.

Krzyś3232

Posty: 9

 
Latami dbałam o siebie, ale niestety procesów starzenia nie powstrzymasz zwykłymi kosmetykami, tylko w końcu trzeba się zdecydować na coś poważniejszego. Pomógł mi bardzo kwas hialuronowy u dr Lenartowicz w Katowicach. Korekta zmarszczek kompleksowa, połączenie kwasu hialuronowego z osoczem bogatopłytkowym i z czasem jeszcze doszło kilka dodatkowych zabiegów. Miałam zwiotczałą skórę można powiedzieć. Wyglądałam bardzo staro po przekroczeniu 40 lat, a kwas hialuronowy mnie doprowadził mniej więcej do poziomu 36 lat, jakbym tak miała porównać. Niektórzy nawet dają lepsze wyniki, ale to pewnie wynika z grzeczności. Sama odejmuję 4, a i tak jestem bardzo zadowolona. Warto http://lenartowiczclinic.pl/.

y-grek56

Posty: 4

 
Zdecydowanie polecam technologie laserowe, chociażby do zamykania naczynek. Przyjemna forma leczenia kompleksów przyznam szczerze :)

Dzidzia

Posty: 6

 
W mezoterapii mikroigłowej masz po prostu kontrolowane uszkodzenie skóry, trochę może zbliżone do peelingów specjalistycznych w celu regeneracji. Ja bym jeszcze przy okazji wyboru mezoterapii zalecała odstawienie alkoholu, słodyczy ogólnie.

codePerformance

Posty: 11

 
Mezoterapia mikroigłowa jest według mnie niedoceniana, bardzo fajnie odżywia skórę. Po prostu skóra dostaje impuls zewnętrzny do intensywnej regeneracji. Ciekawa sprawa, warto poszerzyć wiedzę troszeczkę.

EQP

Posty: 8