sprzędt do siłowni

sprzędt do siłowni

Siemka. Chciałbym sobie do piwnicy gdzie mam taką małą prowizoryczną siłownię sprawić drążek do podciągania. Ktoś, coś? Skąd zamawialiście? Jakie polecacie, a jakie ewentualnie odradzacie?

andrew66

Posty: 8

 
Najważniejsza w siłowni jest moim zdaniem ławeczka. Dużo różnych złamałem w swoim życiu, niestety ale sporo producentów robi dziadostwo dla ludzi którzy ważą max 70 kilo chyba.

Mikuśio

Posty: 14

 
Na siłowni najczęściej ostatni nogi robię. Przez wiele lat zaniedbywałem ten trening i teraz w końcu się przemogłem, żeby trochę pomachać z ciężarkami nogami właśnie. Wiadomo jak to jest – każdy chce mieć fajna klatę, bica, barki czy plecy a o nogach się nie myśli za bardzo.

Różyczka

Posty: 5

 
Najlepszym sprzętem do każdej siłowni to jest moim zdaniem drążek, wszystko można na nim zrobić, każdą partię ciała. Drążek akurat sam niedawno zamawiałem od K Sport i super się sprawdza, prosty w montażu, z porządnie zrobionymi spawami.

radziomil

Posty: 20

 
Dużo zakupów do swojej siłowni w piwnicy zrobiłem na stronie k-sport.com.pl, mają dobrej jakości rzeczy swojej marki K Sport, ale też Bushido jeśli ktoś by potrzebował kamizelki z obciążeniem czy worka bokserskiego.

radziomil

Posty: 20

 
U mnie zawsze najbardziej kulał grzbiet, te partie mięśni zawsze miałem najsłabsze i też nie jest to przypadek bo akurat tutaj najmniej mi się chciało ćwiczenia robić, jakoś były zawsze dla mnie najmniej wygodne i najtrudniejsze.

bodzik155

Posty: 13

 
Ja to co roku w Sylwestra sobie obiecuję że będę ćwiczył i zazwyczaj mój trening trwa tak mniej więcej do połowy stycznia a potem sobie daję spokój – skąd wy bierzecie motywację?

miko_poz

Posty: 12

 
Czy to w amatorskiej czy profesjonalnej siłowni według mnie spokojnie sobie poradzi sprzęt od K Sport. Ja zamawiałem ich ławeczki skośne i proste, plus też drążki i stojaki jakiś czas temu i ludzie są zadowoleni, nie mam jakiś problemów technicznych ze sprzętem, wszystko się dobrze trzyma mimo dość dużej eksploatacji.

gregcie@

Posty: 15