zdrowy tryb życia, który portal ?

zdrowy tryb życia, który portal ?

Chciałabym zacząć prowadzić zdrowy tryb życia, lecz kompletnie nie wiem za co się zabrać. Znacie jakieś ciekawe portale internetowe na których umieszczane są informację o wszytskim co zdrowe?

Mariusz

Posty: 2

 
Oczywiście porady medycznie odnajdziecie na tej stronie http://kompendium-med.pl. Jest to doskonały portal dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia lub dla takich, które dopiero planują zacząć zadbać o siebie. W wielu przypadkach wlatują nowe artykuły, więc jest co czytać.

QwerTery

Posty: 5

 
Zdrowe żywność jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Każdy z nas powinien uważać co je, albowiem niektóre produkty powoli nas zabijają.

wiesław11

Posty: 15

 
W dzisiejszych czas wiele osób prowadzi takie strony internetowe. Jednak czasami nam się zdarzy tylko, że jakaś strona o medycynie nas zainspiruje i zostajemy tam na dłużej. Ja kilka razy tak miałąm i teraz cały czas przesiaduję na jednej stronie.

labuh

Posty: 14

 
Na wielu stronach internetowych występują porady medyczne niektóre z nich są naprawdę bardzo ciekawe. Poźniej podeśle wam linka, na jaką stronę ja wchodzę.

Damiano

Posty: 9

 
Medycyna cały czas idzie do przodu, ze stron internetowych możemy dowiedzieć się inne ciekawe informację. Czy wy wchodzicie na takie serwisy?

Fanatyk

Posty: 5